Ohodnocený blog od the.anonymous

6. dubna 2010 v 20:15 | Loonely |  Diplomy
Hodnotí - t.a©not-ideal.blog.cz
Hodnotím - Loonely©loonely.blog.cz


Kabátek - Není tvé tvorby a sice mi to nevadí, ale potom to ztrácí to hodnocení které tu mohlo být :( No, ale k desingu mě osobně připadá moc tlustý a ty barvi se mi moc nelíbí jinak hezký ;)
Články - Některé mi připadají strašně fajn třeba deníčky kde ukazuješ jak fajn holka jsi, ale ty patlaninky jako třeba s Miley se mi nelíbí sice ukazuješ svůj talent na jinou vizáž, ale tohle ke mě vztah nemá jak jsem řekla jsem na deníčky :D a proto vedou články spíše o tobě jinak mi připadá, že nejsi lakomá dala jsi volný layout s Ash a ten se ti myslím, že povedl i když nejsem nějak fanynka ! A další grafika se mi taky moc líbí, ale na deníčky to prostě nemá !!
Aktivita - Ne moc velká poslední dobou větší, ale pořád je to tak málo, že zastihnout tě při zveřejnění nového článku je fakt malá pravděpodobnost :D, ale zase nejsi ten typ vysedávání u pc a to se mi líbí !!


Přezdívka - No a teď si zgustnu co to je vlastně Loonely? Já znám jen Lonely a sice se to podobá, ale to tvoje může znamenat ledacos ! Tohle mi vážně nepřišiješ do favourite ! Je to tak jednoduché jako kdybych s Nikola udělala Nikoola a je to ! Dala sis záležet? Já myslím že ne ! Tip: Na tomhle bych si vážně dala záležet !! Je to jako desing velmi důležité a ty si to tak odflákla že ..No možná se ti to líbí, ale na mě to dojem neudělalo !!


new - Přehled - Ano vyznat se je dobré a u tebe jsem jako doma :). A to je velké + ..


new - Název bloguhttp://loonely.blog.cz/ tohle mi připadá jako to samé s přezdívkou sice dobré, že je to stejné, ale jinak mi to připadá jako by jsi na to měla 5 minut nebo jako by ses přepsala :D.


Celkový dojem a závěr - Návštěvnost jsem nehodnotila, protože mi připadá nedůležitá ! Ale některé věci si člověk, prostě všimne a ty ty nemáš dost dobré ! Proto bych si nechala víc záležet na takové přezdívce než na nějaké té grafice ! A taky bych začala být více aktivní třeba k psaní komentářů na jiné blogy to tvůj blog více zveřejní jen tak dál a hodně štěstí !

známka - 3+


PS:Snad nevadí že sem si trochu upravila že sem zvýraznila nějaké názvy a dodala oddělovače :)


Můj názor na hodnocení

De vidět že si na něm dala záležet a nikomu nenadržuje..Aspoň vím na čem jsem..
Skusím sem víc přidávat deníček a víc být aktivní :) Ale chcu Vám vysvětlit přezdívku..Loonely pochází z Anglického slova Loonely neboli bláznivá tato adre už byla zbraná tak sem z toho zkomolila Loonely..Ale skusím tam přidat nějaké znaky ať je to takové živější ju..??

Vaše Loonely
 


Komentáře

1 mystery. <3 mystery. <3 | Web | 6. dubna 2010 v 20:39 | Reagovat

tak se těším, jak to bude vypadat ..

2 the.anonymous the.anonymous | Web | 7. dubna 2010 v 19:10 | Reagovat

nevadí mimochodem :D jn nikomu nenadržuji jen jsem si uvědomila, že je tvá známka vůči ostatním trochu ne fér ! Protože teď bych dvě předchozí slečny ohodnotila jistě jinak !! :-) jsem ráda že sis mé rady vzala k srdci když si nemusela a jo je to hezké jak si to udělala jenže já mám úzkou stránku a takhle velké si to hold dovolit nemůžu :D musím být skromná !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama